Tüm kategoriler  
  En Ucuz Fiyatı Bul
Anasayfa  Çok İşlevli Laser Yazıcı  Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
 

Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4

Samsung Çok İşlevli Laser Yazıcı

Fiyatı :1,647.78 TL
 • Ürün özellikleri

 

Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4 Genel Özellikleri


 

4’ü 1 Arada Çok Fonksiyon

4’ü 1 arada, çok yönlü Samsung CLX-4195FN yazıcı iş akışını düzenler ve ofis baskı işlemlerinin olabildiğince verimli olmasını garantiler. CLX-4195FN baskı, fotokopi, tarama ve faks özellikleriyle esneklik sunar, daha az engelle çalışmanıza imkan verir. Kimlik Kopyası, Klon kopya, E-postaya tarama ve kullanışlı PC faks işlevselliği gibi bir dizi yenilikçi özellik iş gücünüzün modern iş dünyasında başarılı olması için gereken işlevselliği garantiler.

Kaliteli çıktıların keyfini yaşayın

Samsung’un benzersiz ReCP (Temiz Sayfalar İşleme Motoru) Teknolojisi, her çıktının mükemmel görünmesini sağlayacak şekilde siyah beyaz baskılarınızın genel kalite ve canlılığını artırır. Beyaz boşlukları ortadan kaldırmak için katı nesneler birbirinin üzerine binerken grafik ve metnin her ikisinde odağı keskinleştirir.

Polimerize Toner

Yeni geliştirmiş olduğumuz polimerize toner geleneksel tonerden daha küçük ve daha tek tip partiküllere sahiptir. Kağıt kıvrılmasının ortadan kalkmasına ilave olarak çıktılarınız daha net hatlara ve daha canlı renklere sahip olacaktır. Ayrıca daha yüksek cila içeriği yalnızca görüntü parlaklığını artırmakta ve istenmeyen renk solmalarının engellenmesi sürekliliğini geliştirmektedir.

Daha yüksek baskı performansı seviyesi

İş verimliliğinizi hızlandırmak yazıcınızdan başlar. Dakikada 18/18 sayfa çıktı ve 16 saniyelik ilk sayfa çıktı zamanıyla CLX-4195FN sizi yarı yolda bırakmaz.Daha fazla güç, daha fazla verimlilik İki çekirdek gücü ile cihaz iş dosyalarınızı eş zamanlı ve bu nedenle daha yüksek hızlarla işleyebilir. 256 MB bellek ağır baskı belgelerinin bile daha hızlı derlenmesini sağlar ve baskı çıktılarınız için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Tüm bunların anlamı sizin için basittir: Bastırılacak çok şey olduğunda ve sıkı bir teslim tarihine sadık kalınması gerektiğinde CLX-4195FN mükemmeldir.

Sizin için daha kolay bir kullanıcı deneyimi

Zamanınız devamlı yazıcı başında beklemekle harcanmayacak kadar değerlidir. Böyle olunca operasyondan destek yazılım araçlarına kadar bu kullanımı kolay çok işlevli cihazla tamamen kontrol altında olursunuz.Kullanımı Kolay Kontrol Paneli 4,0" boyutundaki renkli ekranı kullanır. Net, okunması kolaydır ve baskı işlerinizi izlemek ve her benzersiz özelliği etkinleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştır.

USB Direct

Yazdırmanız gereken bir bellek çubuğunda sakladığınız işleriniz varsa, bunları operasyon panelinin altında bulunan özel USB girişinden doğrudan gönderebilirsiniz.

Kolay Çözüm desteği

Yazıcı ayrıca size daha önce hiç olmadığı kadar kolay üstün kaliteli baskılar alma kontrolünü sağlamak için tasarlanmış olan yazılım desteği sunmaktadır.Easy Eco Driver Easy Eco Driver, size çoklu biçimlerdeki dijital belgeleri derlemede yardım eder ve sosyal ağlarda bile olmak üzere başkalarıyla paylaşmanızı kolay hale getirir.

Kolay renk Yönetimi

Samsung Easy Colour Manager, baskı öncesinde herhangi bir görüntünün renk dengesini, doygunluğunu, parlaklığını veya kontrastını ayarlamanızı sağlar. Şirket logonuzun tam renklerinin her zaman uygun şekilde olması için mükemmeldir.

Uzak cihaz kontrolü

Maksimum kontrol için Easy Printer Manager bir konumdan cihazlarınızın tümünü yönetmenizi sağlar. Cihaz ve toner durumunu kontrol edin cihaz ayarlarını değiştirin veya alarmları ayarlayın.

Kolaylaştırılmış belge oluşturma

Samsung Easy Document Creator, .epub dahil olmak üzere çoklu biçimde kullanıcıların belgeleri taramasına, derlemesine ve kaydetmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu belgeler sosyal ağ siteleri veya faks üzerinden paylaşılabilir. Önemli bir toplantının notlarını paylaşıyorsanız idealdir.

Güvenilir iş ortağınız

En son teknoloji ve yüksek kaliteli bileşenler sayesinde CLX-4195FN’nin en zorlu baskı işlerinde bile çok güvenilir olduğunu anlayacaksınız. * Sıkışmasız silindir Yanlış besleme ve kağıt sıkışması riskini en aza indirmek için güvenilir sıkışma önleyici sürtünme silindirimizi geliştirdik. Bundan daha da iyisi standart kaset tepsisinden 220 gr/m²’ye kadar kartları içeren daha ağır kağıtların kullanılmasını sağlamaktadır. * Baskı altında güvenilirdir Özellikle zorlu işler sırasında yazıcınızın görevini yapmasının ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu yüzden 50 000 görev döngüsü, yazıcının tepe noktasındaki baskı zamanlarını kolaylıkla atlatabileceği anlamına gelmektedir.

Her işte düşük maliyetli baskı

Yazıcının tüm çalışma zamanında baskı maliyetinizi kontrol edin. İş yaptığınız zamanlarda çalışma maliyetlerinizi düşük tutan sayfa başına düşük maliyet * Yüksek randıman, düşük maliyetler Düşük toner maliyetleri her sayfa için daha az maliyet anlamına gelirken, yüksek randımanlı kartuşlar size zaman kazandıran değiştirmeler arasında daha fazla zaman demektir. Toplam Sahip Olma Maliyetinin azaldığını göreceksiniz. * Daha az güç, daha az ödeme Güç tüketimini azaltarak daha fazla para tasarruf edilir. Yenilikçi polimerize tonerimiz, daha az enerji tüketimi sağlayan daha düşük yapışma sıcaklığı gerektirmektedir. Ayrıca Çift CPU da işini yapabilmek için daha az enerjiye ihtiyaç duyar. Aslında Energy Star tarafından ölçüldüğü üzere yalnızca 1,48 kW saat genel enerji tüketimiyle CLX-4195FN sınıfının üst modelleri arasında yer almaktadır. * Eco baskı ECO düğmesine bir kere basmakla yazıcı sürücüsünden tek tek ayarlanabilen akıllı çevre işlevlerinin tümünü kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bir sayfada birden fazla sayfayı yazdırın, boş sayfaları atlayın veya tam renkli yerine gri tonlama yazdırın. Kağıt, toner, enerji ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak her şey bir arada.

Ağ Bağlantısına Hazır

Samsung CLP-4195FN lazer yazıcı gelişmiş bağlantı özelliği sunan kullanışlı dahili bir ağla birlikte gelir. Tüm PC’lerin ağda bir yazıcıdan baskı almasına imkan vererek başka yazıcı alma zorunluluğunu kaldırır.

Kolay toner değiştirme

Dikkat gerektiren, kirli ve zaman alan toner kartuşu değiştirme dönemi bitti. İtilen bir yükleme çekmecesiyle tümü daha kolay hale geldi. Ayrıca yüksek randımanlı kartuşlar daha az değişiklik anlamına gelmektedir.

 

Genel Bakış

 

İşlev
Yazdırma, Kopyalama, Tarama, Faks
Value Added Function
4,3" Dokunmatik Ekran, Eco Modu, Doğrudan USB, Mobil Baskı

 

Yazdırma

 

Hız (Siyah - Beyaz)
A4 formatında 18 ppm'ye kadar (Mektup'ta 19 ppm)
Hız (Renkli)
A4 formatında 18 ppm'ye kadar (Mektup'ta 19 ppm)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz)
16 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli)
16 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
Çözünürlük
9 600 x 600 dpi'ye kadar etkili çıktı (600 x 600 x 4 bit)
Emülasyon
SPL (Samsung Yazıcı Dili), PCL5Ce, PCL6C, PS3, PDF V1.7
Çift Yüzlü
Manuel

 

Fotokopi

 

Hız (Siyah - Beyaz)
A4 formatında 18 cpm'ye kadar (Mektup'ta 19 cpm)
Hız (Renkli)
A4 formatında 18 cpm'ye kadar (Mektup'ta 19 cpm)
İlk Kopya Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz)
16 saniyeden az (Platen
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli)
16 saniyeden az (Platen)
Büyütme Oranı
% 25 - 400 (ADF, Platen)
Çoklu Kopyalama
1 - 999 sayfa
1 - 999 sayfa
N-up Kopya, Kimlik Kopyası

 

Tarama

 

Uyumluluk
TWAIN Standardı / WIA Standardı
Yöntem
Renkli CIS
Çözünürlük (Optik)
1 200 x 1 200 dpi'ye kadar
Çözünürlük (Gelişmiş)
4 800 x 4 800 dpi'ye kadar
Tarama Yeri
PC, USB, E-posta

 

Faks

 

Uyumluluk
ITU-T G3 / ECM
Modem Hızı
33,6 Kbps
Çözünürlük
300 x 300 dpi'ye kadar (Mono), 200 x 200 dpi'ye kadar (Renkli)
Bellek
6 MB
Otomatik Arama
Var
Faks Özelliği
Çoklu Gönderme / Gecikmeli Gönderme / Güvenli Alma / Faks İletme / DRPD

 

Kağıt Kullanımı

 

Giriş Kapasitesi ve Türleri
250 sayfalık Kaset, 1 sayfalık Çok Amaçlı Tepsi
Çıkış Kapasitesi ve Türleri
100 sayfa Arka Yüz
Ortam Boyutları
A4 / A5 / A6 / Letter / Legal / Oficio / Folio / JIS B5 / ISO B5 / Executive / Statement / Index Card Stock / Postcard / Envelope (Monarch, No-10, DL, C5, C6, No 9) Custom [76 x 127 mm (3" x 5") ~ 216 x 356 mm (8,5" x 14")
Ortam Türleri
Düz / İnce / Kalın / Kart Stoku / Delikli / Asetat / Ön Baskılı / Antet / Geri Dönüştürülmüş / Arşiv / Bond / Etiket / Zarf / Pamuklu / Renkli / Parlak / Kalın Kağıt
ADF Capacity
50 sayfa

 

Genel Özellik

 

İşlemci
Çift CPU (Ana: 533 MHz / Alt: 150 MHz)
Ekran
4,3" Dokunmatik Ekran
Arabirim
Yüksek Hızlı USB 2.0, Ethernet 10 / 100 / 1 000 Base Tx
Gürültü Seviyesi
50 dBA'dan daha az (Yazdırma) / 52 dBA'dan daha az (Kopyalama) / 32 dBA'dan daha az (Bekleme)
Bellek/Depolama
256 MB
OS Uyumluluğu
Window XP (32 / 64 bit) / 2003 Server (32 / 64 bit) / Vista (32 / 64 bit) / 2008 Server (32 / 64 bit) / 7 (32 / 64 bit) / 2008 Server R2Mac OS X 10.4 - 10.7 / Çeşitli Linux, Unix İS Uyumlu
Görev Döngüsü, Aylık
40 000 görüntüye kadar
Boyut (GxDxY)
420 x 426 x 448 mm (16,5" x 16,8 x 17,6")
Ağırlık
21,44 kg (47,27 lb)
 • Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4 özellikleri
 • Baskı Türü
  Çok İşlevli Renkli Lazer
 • Baskı Hızı
  18 ppm
 • Baskı Çözünürlük
  600 x 600 dpi
 • Tarama Türü
  CIS Renkli Tarayıcı
 • Tarama Çözünürlük
  1200 x 1200
 • Renkli Tarama
  Var
 • Fotokopi Özelliği
  Var
 • Fotokopi Çözünürlük
  600 x 600 dpi
 • Fotokopi Adedi
  1 - 999 sayfa
 • Faks Özelliği
  Yok
 • Bellek
  256 MB
 • İşlemci
  533 MHz
 • Çift Taraflı Baskı
  Manuel
 • Kağıt Kapasitesi (Giriş)
  250 yaprak
 • Kağıt Kapasitesi (Çıkış)
  100 yaprak
 • Desteklenen Kağıt Boyutu
  A4 (210 x 297 mm)
 • USB
  Yok
 • Paralel
  Yok
 • Ethernet (LAN)
  Var
 • Wi-Fi
  Yok
 • Kart Okuyucu
  Yok
 • Aylık Çalışma Kapasitesi
  40.000 Sayfaya Kadar
 • İşletim Sistemi
  Windows 7 (32 ve 64 bit)
 • Paket İçeriği
  Yazıcı
 • Açıklama
  USB Yazıcı Kablosu Ayrıca Satılmaktadır.
 • Garanti
  24 Ay Garanti
 • Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4 resimleri
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4
Samsung CLX-4195FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/Fax-A4

Bu internet sitesinin kullanıcıları enucuzyazici.com Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Copyright © 2013 ipad3.com.tr, Fiyat arama motoru - İnternet alışveriş rehberi, Bütün hakları saklıdır.

Enucuzyazici.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır.ipad3.com.tr'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ipad3.com.tr sorumlu tutulamaz. ipad3.com.tr'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.