Tüm kategoriler  
  En Ucuz Fiyatı Bul
Anasayfa  Laser Yazıcı  Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI
Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI
 

Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI

Samsung Laser Yazıcı

Fiyatı :189.00 TL
 • Ürün özellikleri

Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI Genel Özellikleri 

 

Samsung ML-2165W yazıcı, anında mobil yazdırmayı kolay ve basit bir şekilde mümkün kılar. Bilgisayar açmanıza veya dosyaları aktarmanıza artık gerek yok – sorunsuz kablosuz bağlantı ile doğrudan mobil cihazınızdan yazdırabilirsiniz. Samsung ML-2165W, performansı çok yönlülük ile birleştirir, bu yüzden profesyonel ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Az yer kaplayan boyutu ve kolay yazdırma yönetimi, ML-2165W’yi kullanışlı ve ekonomik bir mobil yazdırma çözümü yapar.


 

 

 

Kolay mobil baskının gücünü keşfedin

Android ve iOS kullanıcıları için mevcut MobilePrint özelliğiyle mobil cihazlarınızın tüm üretkenliğini açığa çıkarın. Doğrudan kaynağından yazdırabilecekken cihaz değiştirmekle veya dosyaları aktarmakla vakit kaybetmeyin. Bu uygulama yazıcınızı tek dokunuşla geniş bir yelpazede akıllı telefonlara, mobil tabletlere ve çok daha fazlasına bağlar. Gelişmiş Samsung bağlantı özelliklerinin gücü ile daha akıllı ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Hepsi de 3 kolay adımda, Yükleyin & Seçin & Yazdırın...

Wi-Fi Direct ile daha iyi mobil bağlantılar kurun.

Samsung Wi-Fi Direct cihazlar ile modern kablosuz bağlantıyı yaşayın. En yeni Samsung teknolojisi ile merkezi bir erişim noktasına ihtiyaç yoktur – Wi-Fi Direct işlevselliği olan cihazlar, birbirine doğrudan bağlanabilir ve hızlıca iletişim kurabilir. Bu gelişmiş bağlantılar, karmaşık ve zaman alıcı kurma işlemlerine gerek kalmaksızın uzaktan yapılır – sadece tıklayın ve bağlanın. Samsung’un en yeni akıllı bağlantı özelliğinden yararlanın ve kablosuz iletişimlerinizde devrim yaratın.

samsung 2165w

Güvenli, tek dokunuşta kablosuz bağlantımızla kurulum artık çocuk oyuncağı.

ML-2165W One Touch Wi-Fi Ayarı hızlı ve kolayca bağlanmanıza imkan verir. Erişim noktası (Access Point) üzerindeki WPS (WiFi Korumalı Kurulum) düğmesini seçmeniz ve yazıcı üzerindeki WPS düğmesine basmanız yeterli, işleminiz tamamlanmıştır. Normalde, bir kablosuz ağ adı oluşturmak ve tüm kablosuz cihazlardaki güvenlik anahtarını veya parolayı manuel girmek için zaman harcamanız gerekir. Ancak ultra kullanışlı One Touch Wi-Fi Ayarı kablosuz ağınızı otomatik olarak yapılandırır ve korur.

samsung 2165w

Kompakt tasarımla geliştirilen verimlilik

Alan tasarrufu sağlayan ofis ekipmanına artan talep düşünüldüğünde Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı mükemmel bir seçimdir. Az yer kaplayan 332 x 215 x 178 mm boyutundaki yazıcı, lüks baskıda standardı belirler. Küçük alanlı işletmeler ve evden yürütülen ofisler için ideal bir yazıcı. Ayrıca kompakt tasarımı taşınabilir olmasını sağlar. Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı ve modern kompakt tasarımıyla alandan tasarruf edin ve rahatınızı bozmayın.

samsung 2165w

Toz Tutmayan tasarımla baskılarınızı koruyun

Toz tutmayan tasarımıyla yazıcı ve çıktılarınızı koruyun. Yenilikçi tasarımı toz tutmayan bir kapağa sahiptir. Toz kirliliğini önleyerek sadece kağıtların baskıdan önce tozlanmasını engellemez iç mekaniğinin de zarar görmesini engeller. Bu akıllı tasarım güvenilir ve profesyonel baskılar sağlarken yazıcı ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.

samsung 2165w

Basit ve etkin yazıcı yönetimi, artık çok kolay

Easy Printer Manager ile sadeleştirilmiş baskı yönetimini keşfedin. Entegre EPM yazılımı, cihazınızı hızlı bir şekilde kurmanıza ve sadece kullanımı kolay bir yazılımla durumu takip etmenize olanak tanır.

samsung 2165w

Easy Eco Driver ile yazdırma işlemlerinizi optimize edin

Samsung’un Easy-Eco Driver’ı sayesinde her baskınızda uygun maliyetli sonuçların tadını çıkarın. Bu kullanışlı yazılım ile yazdırmadan önce belgenizi doğru bir şekilde ön izleyebilir ve gereksiz metni, görüntüleri ve diğer unsurları çıkarmanın yanı sıra hassas gereksinimlerinize ve bütçenize uyacak şekilde kalitesini, rengini ve diğer ayarlarını ayarlayabilirsiniz. Kağıt, toner, enerji ve genel maliyet dahil tasarrufları bile izleyebilirsiniz. Çöpe atılan çıktılara elveda deyin ve ekonomik olarak daha verimli baskıyı keşfedin.

samsung 2165w

Samsung Hızlı Baskı ile çok daha fazlasını başarın

Yavaş baskı işlemleriyle yetinmeyin. Samsung’un dakikada 20 sayfalık hızlı baskı özelliğiyle yazıcı etrafında oyalandığınız süreyi en aza indirebilirsiniz. Gelişmiş yazıcı performansı iş akışlarını düzenler, çalışanlar ve işletmelerin tam potansiyellerine ulaşmalarına imkan verir.

samsung 2165w

Çıktılarınıza çarpıcı detaylar katın

Etki yaratmak istiyorsanız, hiçbir şey Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı tarafından üretilen göz alıcı 1 200 x 1 200 dpi netlikten daha profesyonel olamaz. Bu çapta yüksek çözünürlüklü baskı, iş sunumları ve raporlar gibi önemli çıktıların keskin ve etkileyici olmasını garantiler. Yüksek çözünürlüklü baskıyla çıktılarınıza iyi bir etki bırakma şansı tanıyın.

samsung 2165w

Genel Bakış

 

İşlev
Yazdırma
Value Added Function
WPS, Mobil Baskı

Yazdırma

 

Hız (Siyah - Beyaz)
A4 formatında 20 ppm'ye kadar (Mektup'ta 21 ppm)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz)
8,5 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
Çözünürlük
1 200 x 1 200 dpi'ye kadar etkili çıktı
Emülasyon
SPL (Samsung Yazıcı Dili)
Çift Yüzlü
Manuel

Kağıt Kullanımı

 

Giriş Kapasitesi ve Türleri
150 sayfalık Standart Tepsi
Çıkış Kapasitesi ve Türleri
100 sayfa Arka Yüz
Ortam Boyutları
A4 / A5 / Mektup / Legal / Executive / Folio / Oficio / ISO B5 / JIS B5 / Zarf (Monarch, Com10, DL, C5) / Özel (76 x 127 mm - 216 x 356 mm / 3" x 5" - 8,5" x 14")
Ortam Türleri
Düz / Kalın / İnce / Pamuklu / Renkli / Ön Baskılı / Geri Dönüştürülmüş / Etiket / Kart Stoku / Bond / Arşiv / Zarf
Envelope Capacity
10 sayfaya kadar

Genel Özellik

 

Processor
300 MHz
Ekran
2 LED (Toner, Durum)
Arabirim
Yüksek Hızlı USB 2.0 / Kablosuz 802.11 b/g/n
Gürültü Seviyesi
50 dBA'dan daha az (Yazdırma) / 26 dBA'dan daha az (Bekleme)
Bellek/Depolama
32 MB
OS Uyumluluğu
Windows 2000 / XP / Vista / Win7 / 2003 Server / 2008 Server / Mac OS X 10.4 - 10,7 / Çeşitli Linux OS
Görev Döngüsü, Aylık
10 000 sayfaya kadar
Boyut (GxDxY)
331 x 215 x 178 mm (13" x 8,5" x 7")
Ağırlık
4 kg (8,8 lb)
Güç Tüketimi
310 watts (Baskı) / 1,2 watts (Uyku Modu) / 30 watts (Bekleme)
 • Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI özellikleri
 • Baskı Türü
  Lazer
 • Baskı Hızı
  20 ppm
 • Baskı Çözünürlük
  1200 x 1200 dpi
 • Renkli Tarama
  Yok
 • Fotokopi Özelliği
  Yok
 • Faks Özelliği
  Yok
 • Bellek
  32 MB
 • İşlemci
  300 MHz
 • Çift Taraflı Baskı
  Manuel
 • Kağıt Kapasitesi (Giriş)
  150 yaprak
 • Kağıt Kapasitesi (Çıkış)
  100 yaprak
 • Desteklenen Kağıt Boyutu
  A4 (210 x 297 mm)
 • USB
  Yok
 • Paralel
  Yok
 • Ethernet (LAN)
  Yok
 • Wi-Fi
  Var
 • Kart Okuyucu
  Yok
 • Aylık Çalışma Kapasitesi
  10.000 Sayfaya Kadar
 • İşletim Sistemi
  Windows 7 (32 ve 64 bit)
 • Paket İçeriği
  Yazıcı
 • Açıklama
  USB Yazıcı Kablosu Ayrıca Satılmaktadır.
 • Garanti
  24 Ay Garanti
 • Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI resimleri
Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI
Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI
Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI
Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı USB-A4 WI-FI

Bu internet sitesinin kullanıcıları enucuzyazici.com Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Copyright © 2013 ipad3.com.tr, Fiyat arama motoru - İnternet alışveriş rehberi, Bütün hakları saklıdır.

Enucuzyazici.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır.ipad3.com.tr'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ipad3.com.tr sorumlu tutulamaz. ipad3.com.tr'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.